תחום המקרקעין

משרד עורכי הדין אלוני דוידוב-טאובר הינו משרד בוטיק מקצועי עם ניסיון מוכpexels-photo-101808ח במגוון רחב של עסקאות מתחום הנדל"ן וזאת החל מעסקאות מכר בסיסיות וכלה בעסקאות מורכבות הכוללות היבטי קומבינציה, תמ"א 38, פינוי בינוי, קבוצות רכישה וקבוצות רוכשים.

המשרד מעניק טיפול משפטי מקצועי, אישי וצמוד, ליזמים, קבוצות רכישה, דיירים ולקוחות פרטיים ומעניק להםקשת רחבה של שירותים בתחום הנדל"ן, הן בייעוץ ובניתוח כדאיות לפני ביצועהפרויקט, והן בטיפול לאורך כל שלבי יישומו.

עורך הדין נמרוד טאובר, העומד בראש מחלקת הנדל"ן צבר ידע וניסיון רב, אשר מאפשר לו להעניק ללקוחותיו ייעוץ וליווי מקיף לכל היבטי העסקה, לרבות היבטי הקניין והיבטי מיסוי המקרקעין (מס שבח, מס רכישה, היטל השבחה ותשלומים לרשות מקרקעי ישראל) וכן ייצוג מול הרשויות הממשלתיות והעירונית הרלבנטיות (לשכות רישום המקרקעין – טאבו, ועדות לתכנון ובניה, עיריות) משלב ניהול המשא ומתן, דרך ליווי החתימה על ההסכם ועד לסיום העסקה ברישום זכויות.

הידע הרב אשר נצבר במשרד, כמו גם הניסיון המקצועי והחשיבה היצירתית מאפשר למשרד לגשת לעסקאות אלה עם יכולת מוכחת של הבאת כל עסקה, מורכבת ובעיתית ככל שתהיה לביצוע  ויחד עם זאת להעניק ללקוח ביטחון שקט ושלווה שיאפשרו לו להפיק מכל עסקה נדל"נית את המקסימום הניתן.

 untitled-6