רשלנות רפואית

משרד עורכי דין אלוני דוידוב טאובר' הינו משרד בוטיק המחזיק בהתמחותdoctor-medical-medicine-health-42273 מקצועית ייחודית בתחום הנזיקין, עם התמחות ייחודית בתחום הרשלנות הרפואית, ונפגעות העבירה. המשרד, אשר הוקם על ידי עו"ד רותם אלוני דוידוב ונמרוד טאובר, נמנה על המשרדים המקצועיים והפעילים בתחום עיסוק זה.

צוות המשרד מונה שני עורכי דין מנוסים בעלי וותק וניסיון עשיר ומגוון בתחום דיני הנזיקין, הרשלנות הרפואית ונפגעות העבירה, ומתמחה בייצוג וניהול ההליכים המשפטיים בערכאות השיפוט השונות, לרבות בבתי המשפט לענייני משפחה, בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון.

צוות המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי מקיף ללקוחותיו בהליכי מו״מ על מגוון סוגיהם, וכן בקשת נרחבת של הנזיקין לרבות:

רשלנות רפואית בהריון ובלידה– לרוב, היריון ולידה הם מטבעם אירוע מרגש ומשמח, ואולם  לעיתים מתרחשים סיבוכים במהלך ההריון, או במהלך הלידה, המובילים ללידתם של ילדים בעלי נכויות קשות ממגוון סיבות. תביעות מסוג זה הינם מורכבות ורגישות ובהם נדרש להוכיח כי המעקב אחר ההיריון לא בוצע כהלכה או לחלופין לא זוהתה במהלך הלידה מצוקה עוברית. הניסיון הרב של רותם בתחום והידע המקצועי אותו רכשה במרוצת השנים מסייעים לה לדעת לזהות את המרכיבים הדרושים לניהול התביעה ברגישות ונחישות.

רשלנות רפואית בטיפולי פוריות – טיפולי פוריות הינם טיפולים רפואיים לכל דבר ועניין, וייתכנו במסגרתם מקרי רשלנות רבים ומשמעותיים, כגון רשלנות באבחנת המקור לבעיות הפוריות, רשלנות במינונים ובמעקב, וכן ורשלנות במתן מידע מקיף ומלא באשר לסיכונים ולסיכויים של הטיפולים.

רשלנות בביצוע ניתוחים – ובכלל זה ביצוע ניתוחים ללא צורך במקרים שבהם קיימות אפשרויות טיפול אחרות, רשלנות בבחירת הניתוח המתאים לחולה ובביצוע הניתוח עצמו, וכן רשלנות במהלך הטיפול והמעקב לאחר הניתוח, הן בטווח הזמן המיידי והן בטווח הארוך.

רשלנות באבחון ובטיפול רפואי – הפניה לבדיקות רפואיות מיותרות או שגויות או טעות באבחנה, שהובילו לאיחור באבחנת מחלות כגון סרטן, צליאק, סכרת, הרפס ועוד, וכן רשלנות במעקב ובטיפול הרפואי שניתן למטופלים לאחר אבחנת המחלה.

 

מחלקת הנזיקין והרשלנות הרפואית של המשרד זוכה להערכה אף בקרב מדריכי הדירוג המUntitled-4שפטיים המובילים בישראל, אשר מציבים את המחלקה בקדמת הבמה המשפטית לאור השירות המשפטי האמין, היסודי והמקיף הניתן ללקוחותיו בצירוף הישגים משפטיים בולטים המהווים אבן דרך במשפט הישראלי, הם שמקנים למשרד את ייחודו ומקומו בשורה המובילה של משרדי עורכי דין בארץ בתחום זה.